BIURO OBSŁUGI KLIENTA: UL.SZOSA GDAŃSKA 41. 86-031 OSIELSKO
TEL 502 059 277  andrzej@stylbud.com.pl  www.stylbud.com.plBIURO OBSŁUGI KLIENTA:
SZOSA GDAŃSKA 41
86-031 OSIELSKO
TEL 698 400 397
asia@stylbud.com.pl
www.stylbud.com.pl


Nasze Realizacje

Firma STYLBUD przez okres ponad dwudziestu lat swojej działalności oddała do użytku setki domów jednorodzinnych, mieszkań i budynków użyteczności publicznej. Od początku naszej działalności stawiamy na wysoką jakość naszych inwestycji oraz zadowolenie klientów. Najbardziej charakterystyczne inwestycje to:

ENGLISH COUNTRY – Maksymilianowo

ENGLISH COUNTRY – Maksymilianowo

Ukończony w 2016 roku kameralny budynek wielorodzinny o niepowtarzalnej angielskiej architekturze idealnie wpisujący się w podmiejski krajobraz Maksymilianowa, spełniający jednocześnie wysokie wymagania klientów. Wyposażony w windę, przyjazny dla osób niepełnosprawnych.

czytaj więcej >>>

Ciele - Villa Hiszpania

Ciele - Villa Hiszpania

VILLA HISZPANIA w Cielu, gmina Białe Błota – to kameralne MiniOsieldle przy ul. Źródlanej, zespół pięciu luksusowych budynków 4-rodzinnych, położonych na obrzeżach Bydgoszczy, w niedalekim sąsiedztwie lasów i natury. W każdym budynku są cztery komfortowe mieszkania.

czytaj więcej >>>

Biale Błota - Villa Leśna

Biale Błota - Villa Leśna

VILLA LEŚNA w Białych Błotach – kameralny budynek wielorodzinny przy ul. Chlebowej, położony na skraju lasu, na osiedlu domków jednorodzinnych.

czytaj więcej >>>

Osielsko - nasza firma

Osielsko - nasza firma

Firma nasza w Osielsku, siedziba naszej firmy, budynek biurowo handlowy w centrum Osielska, przy głównej trasie Bydgoszcz-Gdańsk, na stałe wpisał się w krajobraz gminy, pod jego dachem znalazło miejsce wiele wiodących instytucji finansowych, medycznych i edukacyjnych (Bank PKO BP, Santander Consumer Bank SA, Bioscience , Szkoła Języków Obcych: angielski i inne.

czytaj więcej >>>

  • Slide_1
  • Slide_2
  • Slide_3